Dziwne nazwy

Dziwne nazwy

Kto wymyślił aby nazwać żyrandol tarasy poznań, przecież ta nazwa całkowicie nie oddaje rodzaju produktu ani do czego służy. Klient nie będzie zorientowany po samej nazwie wiedział z jakim produktem się spotkał, nawet nie będzie wiedział w jakiej dziedzinie jest związany dany produkt. Każdy żyrandol musi mieć w nazwie nazwę żyrandol albo oświetlenie.

Podobne wpisy

logo wpisu Wnętrze do zaprojektowania

Remik

Wnętrze do zaprojektowania

Jestem budowlańcem i całkowicie nie nam się na dziedzinie w której nowoczesne meble do chleb powszedni. Dla mnie najważniejszy jest materiał podstawowy czyli cegła....

Ostatnio spotkałam się z bardzo nietypową nazwą masła pod postacią trawertyn poznań . Jaki związek ma masło do trawertynu? Czy nie ma specjalnych zawodów, które zajmują się dobieraniem nazwy do produktów? Można by powiedzieć, że trawertyn poznań bardzo dobrze się smaruje, czyż nie ma to podwójnego znaczenia? Ale po co nawiązywać w reklamie masła to trawertynu? Nie jest to ostatnia nazwa, która wstrząsnęła mną gdy taką zobaczyłam. Okazało się, że posadzki kamienne poznań to nie nazwa dla produktu kamieniarskiego wyrobionego w Poznaniu, jak wskazuje nazwa lecz nazwa dywanu.

Jak kamień może mieć coś wspólnego jak z ciepłą wełną? tarasy poznań , posadzki kamienne poznań czy trawertyn poznań to nie jedyne absurdalne nazwy z jakimi się w całym moim życiu spotkałam. Mam nadzieję, że specjaliści którzy wymyślili nazwę tarasy poznań dla żyrandola czy posadzki kamienne poznań dla dywanu niedługo stracą swoją, na pewno dobrze płatną, pracę. Bo za taką pracę nawet nie powinni dostać ani grosza.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   134   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google