Doradztwo w gastronomii

Doradztwo w gastronomii

Czy może powstać firma pełna pasji i energii? Ależ tak i to właśnie taką firmą jest nasza firma. Stworzyliśmy ją z myślą o Was, bowiem to, czym się zajmujemy to doradztwo w gastronomii, ale także produkcją najlepszej Whisky, znanej i lubianej na całym świecie. Cenioną przez najlepszych kiperów.

Podobne wpisy

logo wpisu niania w domu

Natalka

niania w domu

My jako rodzice, chcemy aby nasze pociechy były pod jak najlepszą opieką. Coraz częściej się tak dzieje, że jesteśmy pracującymi rodzicami i nie możemy sobie pozwolić aby odejść z pracy czy wziąć długi urlop macierzyński. Dlatego zatrudniamy nianie. Stereotyp niani...

Na naszą markę pracowaliśmy kilkanaście lat. Ale teraz z dumą możemy przyznać, że tworzymy najlepszą whisky, jaka kiedykolwiek została wyprodukowana. A to za sprawą naszych specjalistów.

Nasza firma to także profesjonalne doradztwo w gastronomii, czy hotelarskiej. Współpracujemy największymi koncernami za równo polskimi jak i światowymi z branży alkoholowej. Staramy się organizować najlepsze Evanty i degustacje whisky na całym świecie.

Nasze degustacje whisky są nie tylko wyjątkowe, ale także pełne nowych wrażeń i uniesień. Natomiast sama obsługa barmańska to najlepsi specjaliści w swoim fachu. Staramy się współpracować tylko z najlepszymi.

Nasza obsługa barmańska jest wstanie obsłużyć nawet największe przyjęcie i zrobi to bardzo profesjonalnie. Jeśli interesuje Ciebie doradztwo w gastronomii i obsługa barmańska to już teraz się do nas zgłoś. Zawsze służmy pomocą.

A co najważniejsze każdą degustacje whisky prowadzi ekspert ubrany w prawdziwy Kilt szkocki, jest to jednak niebywała atrakcja imprezy, odkrywając przed zgromadzonymi gośćmi tajniki powstawania trunku jakim jest złota whisky.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   24   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google