Wnętrze do zaprojektowania

Wnętrze do zaprojektowania

Jestem budowlańcem i całkowicie nie nam się na dziedzinie w której nowoczesne meble do chleb powszedni. Dla mnie najważniejszy jest materiał podstawowy czyli cegła. Moim zadaniem jest to aby dom stał prosto i aby się nie zawalił.

Podobne wpisy

logo wpisu Moje podejście do pracy

Remik

Moje podejście do pracy

Przejąłem firmę po moim ojcu. Zawsze od tego uciekałem, ale w końcu stwierdziłem, że nie ma co dłużej się od tego odganiać. W końcu...

Za to mi płacą. Ale, że także jestem człowiekiem i mam własną rodzinę i posiadam własny dom, który sam zbudowałem. Ale aby mieszkać w domu trzeba mieć na czymś usiąść.

Według mnie trzeba iść do sklepu wskazać podobający się mebel i podać adres gdzie meble mają być dostarczone. Dla mnie tak wygląda projektowanie mebli. Ale moja żona nigdy by się nie zgodziła aby iść do sklepu i wybrać kilka przykładowych mebli i do tego przypadkowych.

Według niej do naszego domu powinien przyjechać architekt wnętrz, powinien wszystko wymierzyć i sam na swoim komputerze zaprojektować odpowiednio pasujące nowoczesne meble do naszych pomieszczeń w domu. Nie mogłem się nie zgodzić. Dlatego znalazłem w Internecie biuro architektów wnętrz, zaprosiłem jedną z tamtejszych pracownic, aby zaprojektowała mi nowoczesne meble.

Jak się okazało projektowanie nowoczesnych mebli to chyba bardzo ciężka praca, ponieważ pani architekt zażyczyła sobie pewnej sumy, która przerosła moje oczekiwania za taką pracę jak projektowanie nowoczesnych mebli. Dlatego zdecydowaliśmy z żoną iż część najważniejszych pokoi zostanie umeblowana przez architekta a resztę sami zaprojektujemy według naszego uznania.


Tagi: nowoczesne meble, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   134   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google