Magazyn ojca

Magazyn ojca

Od kiedy pamiętam mój tata pracował na magazynie. Początkowo był pomocnikiem magazyniera, później magazynierem. Z czasem zrobił uprawnienia na wózki widłowe i stał się starszym magazynierem, by po kilku latach stać się zarządcą magazynu.

Podobne wpisy

logo wpisu Wielkie przedsięwzięcie przy udziale młynów do tworzyw

Sandra

Wielkie przedsięwzięcie przy udziale młynów do tworzyw

No i rozpoczęła się wielka nasza inwestycja, jaka jest wielkim sukcesem dla naszej firmy. Już za parę tygodni na teren po byłej cukrowni wjadą nasze oraz młyny do tworzyw i rozpoczynamy...

Dziś mój tata jest właścicielem dużego magazynu przechowującego urządzenia elektryczne. Ja postanowiłem dzielić pasję mojego taty i od kilku lat pracuję u niego studiując dodatkowo logistykę. Jestem pod wrażeniem sposobu w jaki mój tata potrafi zarządzać całym magazynem, kadrą, sprzętem oraz towarem.

Po pierwsze posiada on dosyć dużą flotę wózków widłowych oraz serwis wózków widłowych kilka metrów od magazynu właściwego. Wszystkie wózki widłowe są bardzo zadbane, gdyż serwis wózków widłowych dba o to aby były one zachowane w jak najlepszym stanie. Duże znaczenie dla mojego taty ma porządek.

Wszystko na magazynie ma swoje miejsce. 80% powierzchni magazynu zajmują regały magazynowe. Wszystkie regały magazynowe są ustawione w taki sposób aby swobodnie między nimi mogły manewrować wózki widłowe.

Dodatkowo wszystkie regały magazynowe są oznaczone w taki sposób, że z poziomu komputera można zlokalizować dokładne położenie nawet najdrobniejszego elementu w magazynie. Wiem, że magazyn oraz serwis wózków widłowych będzie kiedyś należał do mnie. Póki co obserwuję pracę swojego ojca i uczę się w jaki sposób zarządzać magazynem tak, aby przynosił ogromne zyski.

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   25   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google