Nieuczciwy sprzedawca

Nieuczciwy sprzedawca

Muszę z przykrością zawiadomić, że Pan Ryszard W., właściciel jednego z popularniejszych salonów pieców gazowych w Polsce to zwyczajny furiat, gbur i oszust. Kupiłem u niego jeden z pieców olejowych jakie posiadał w swojej ofercie. Zapłaciłem niemałe pieniądze i otrzymałem 3 lata gwarancji na cały zestaw.

Podobne wpisy

logo wpisu Ecokardiograf

Ologierd

Ecokardiograf

Zastanawialiście się kiedyś w jakim stopniu jesteśmy świadkami rozwoju technologii? Najdoskonalej widać to na przykładzie elektroniki. Telefony komórkowe starzeją się w tempie niewyobrażalnym. Komputery podobnie. Najmniejszy, niemal zerowy, rozwój w elektronice wykazuje...

W skład gwarancji wchodziła oczywiście instalacja i ewentualny serwis na miejscu. Pamiętam, że przy zakupie zastanawiałem się czy wybrać palniki riello czy giersch, bo obie te firmy były bardzo polecane przez sklep Pana Ryszarda. Zdecydowałem się w końcu na palniki Riello.

Nie były one w niczym lepsze od tych produkowanych przez giersch, jednak miałem wrażenie, jakby były solidniejsze. Po dwóch miesiącach palniki riello zaczęły wydawać zwiększoną ilość ciepła niż zwykle. Pan Ryszard wysłał serwisantów, którzy stwierdzili, że to naturalne i że powinienem wybrać giersch.

Po roku padły mi dysze olejowe. Na moją prośbę o uznanie gwarancji usłyszałem, ze to wada nie wynikająca z winy sklepu i leży po stronie producenta. Gdy chciałem aby przekazać dysze olejowe producentowi otrzymałem niemiłą odpowiedź o tym, że on doskonale wie co ma robić i że nie potrzebuje pouczeń.

dysze olejowe nie zostały naprawione a gwarancja została zerwana, jak twierdzi Pan Ryszard, z mojej winy, bo ingerowałem w pracę pieca. Pieniędzy również nie odzyskam, bo Pan Ryszard ogłosił upadłość.Na podstawie serwisu: palniki24.pl/index.php?mnu=21

Pozostałe zdjęcia


Tagi: palniki riello, giersch, dysze olejowe
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   46   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google