Hodowla łatwa, czy trudna

Hodowla łatwa, czy trudna

Bernenski pies pasterski. Hodowla- łatwa, czy trudna? Odpowiedź na to pytanie wydaje się być oczywista. To niesamowita przyjemność dla miłośników zwierząt, a zwłaszcza tych mądrych i delikatnych.

Podobne wpisy

logo wpisu Nielegalne opłaty półkowe

Czarny

Nielegalne opłaty półkowe

Opłaty półkowe to współcześnie bardzo rozpowszechniony proceder, stosowany przez różnego rodzaju sieci handlowe, który jest niezgodny z prawem. Wykorzystywanie dostawców oraz zobowiązywanie...

Bernenski pies jest tego doskonałym przykładem. Jest zwierzęciem oddanym, który przywiązuje się do właściciela. Hodowle wkładają całe serce, by odpowiednio dostosować się do potrzeb tych psiaków i ich trybu życia.

Nie są one wymagające. Nie przepadają za wysokimi temperaturami. A od ludzi oczekują jedynie miłości, zainteresowania i wspólnego spędzania czasu.

Lubią razem się bawić i uczyć. Bernenski pies jest inteligentny, ponieważ można go szkolić na wiele, odpowiedzialnych funkcji. Sprawdza się jako pies pasterski, tropiący, towarzyszący i co najważniejsze ratujący.

Może być lawinowy lub gruzowy. Pomaga też w pracy z osobami chorymi. Psy te należy jednak odpowiednio zachęcić i zainteresować szkoleniem, ponieważ są żywe i energiczne.

Bernenski pies pasterski hodowla to zwierzę dla ludzi, kochających tę szwajcarską rasę i podchodzą do niej z pasją i oddaniem. Psy, ze względu na długą sierść, wymagają regularnego szczotkowania. Są bardzo rodzinne, dlatego też ich hodowla zmierza do utworzenia domowych warunków, pełnych ciepła i szczęścia.

To z pewnością odwzajemni bernenski pies pasterski. Hodowla nie musi mieć ogromnego terytorium. Najważniejsze jest wytworzenie odpowiedniej atmosfery, w której nasz pies poczuje się swobodnie oraz komfortowo.Zapraszamy: www.bernenskieden.pl .Na podstawie serwisu: www.bernenskieden.pl

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   168   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google