Debiut butów oleksy i butów pilpol

Debiut butów oleksy i butów pilpol

W butiku przy ulicy Woronicza 18 w Krakowie pojawiła się kontrowersyjna kolekcja "Show?, w której rolę główną grają buty damskie i męskie o bardzo specyficznych nazwach jak: buty pilpol, czy buty oleksy. Buty pilpol to tradycyjne trampki wzbogacone o ćwieki i kryształki Swarovskiego. Oryginalne buty pilpol można nabyć w różnych modnych barwach.

Podobne wpisy

logo wpisu Smakosz słodkości

Kasia

Smakosz słodkości

Uwielbiam słodycze. Od dziecka zajadałem się wszelkiego rodzaju batonami, gumami, lizakami i czekoladami. Mój zapęd do słodkości został mi do dziś, choć staram się staranniej dobierać słodycze które spożywam. Mój...

Są wygodne i przede wszystkim bardzo młodzieżowe. Natomiast buty oleksy, nie mylić z butami znanego polskiego polityka. Wykonane z najwyższej, jakości, eleganckie buty oleksy rewelacyjnie prezentują się do na każdej nodze.

Ich specyficzny charakter tworzy nową rewolucyjną modę. Buty z serii "show" są to zarówno męskie jak i buty damskie. Jeśli tylko raz przymierzy się buty damskie z serii "Show" to nie można się nim oprzeć.

Trzeba po prostu je mieć. Każda nastolatka w Stanach Zjednoczonych marzy by mieć buty z serii "Show", teraz taką niepowtarzalną szanse polskie nastolatki. Tylko dziś w dzień otwarcia butiku można kupić trampki z serii "Show" po jakże okazyjnych cenach.

Aż trudno uwierzyć, że te modne buty mogą, aż tak mało kosztować. Zapraszamy wszystkie polskie nastolatki na wielkie wejście w butach "Show". Pozostało zaledwie parę dni do wielkiego otwarcia.

Pierwsze dziesięć osób otrzyma duże rabaty i ciekawe nagrody rzeczowe więc na prawdę warto tu z nami być za trzy dni i wspólnie świętować. .Na podstawie serwisu: www.twoje-buty.com.pl

Pozostałe zdjęcia


Tagi: buty damskie, buty oleksy, buty pilpol
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   21   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google