Półamatorska produkcja

Półamatorska produkcja

Jestem producentem półamatorskiej produkcji filmowej o nazwie szybkie gumy. Będzie to pewnego rodzaju hybryda filmu Szybcy i Wściekli, oraz popularnych w Ameryce Demolition Derby. Zamierzamy wykorzystać do nakręcenia filmu około 100 samochodów różnej marki.

Podobne wpisy

logo wpisu Chwile beztroski

Remik

Chwile beztroski

Wczasy nad morzem kojarzą nam się z chwilami beztroski i świętego spokoju. Wyjeżdżając tam czujemy się rześcy, a także wypoczęci. Z dala...

Średnio 50% z nich zostanie zniszczonych na planie w spektakularnych wypadkach z udziałem kaskaderów. Interesuje mnie, czy możliwe jest aby producent filmu dostał tani kredyt samochodowy na kilka aut jednocześnie? Właściwie to potrzebny mi nie tyle tani kredyt samochodowy, co najtańszy kredyt samochodowy. Niestety nasza produkcja nie może liczyć na wielki budżet.

Biorąc pod uwagę spektakularność i bogactwo efektów, jakie zamierzamy umieścić w filmie niestety, ale trzeba szukać możliwych źródeł dofinansowania. Najtańszy kredyt samochodowy byłby czymś, co zdecydowanie pomogłoby w produkcji filmu. Koszty floty jaką zamierzamy wykorzystać do nakręcenia niektórych scen są tak ogromne, że tylko najtańszy kredyt samochodowy może pozwolić zrealizować je w 100%.

Niestety, ale amatorskie i półamatorskie produkcje filmowe nie mają lekko. Trzeba samemu szukać finansowania i nie można liczyć na uruchomienie ogromnej maszyny promocyjnej, jaka istnieje przy produkcjach dużych wytwórniach filmowych. Dlatego właśnie miedzy innymi potrzebny mi tani kredyt samochodowy.

Nikt nie zapłaci za użyte w filmie samochody. Smutne, że aby stworzyć coś ambitnego trzeba się zadłużać. Najgorszy jest brak gwarancji, że film okaże się sukcesem.

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   170   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google