dny wybór pomiędzy tradycyjną a nowoczesną salą weselną

dny wybór pomiędzy tradycyjną a nowoczesną salą weselną

Wraz z koleżanką byłam oglądać sale weselne. Koleżanka poprosiła mnie o to bym jej towarzyszyła, ponieważ swoją rodzinę ma za granicą i nie ma się komu poradzić, natomiast jej narzeczony pracuje do późna więc siłą rzeczy musi sama wszystko załatwić i dopilnować. Ale czego się nie robi dla przyjaciół.

Podobne wpisy

logo wpisu Prawnik Kamil nie znosi rozwodów

Sandra

Prawnik Kamil nie znosi rozwodów

Kamil to bardzo znany prawnik gliwice. Jego profesja jednak nie jest dla niego najprzyjemniejsza. Zajmuje się bowiem rozwodami. To jedna z głównych instytucji prawa rodzinnego. Podobno jest nawet tak stara jak sama instytucja małżeństwa, jednak Kamil byłby bardzo szczęśliwy gdyby...

Ona by dla mnie zrobiła to samo. Więc pojechałyśmy oglądać sale weselne. Pierwsza była sala weselna marki.

Była to sala weselnamarki bardzo duża i piękna. Widziałam po minie koleżanki, że sala weselna marki bardzo jej się spodobała. Na dodatek w klimacie takiego dworku z pięknym ogrodem.

Tym bardziej, że oni ślubują w lipcu wtedy kiedy wszystkie kwiaty i krzewy kwitną. Latem jest to przepiękny i romantyczny widok z pochodniami. Podsunęłam koleżance pomysł, że mogłaby sobie zrobić w tym ogrodzie sesje fotograficzną.

Za jednym razem by załatwiła dwie rzeczy. Następna byłą sala weselna warszawa. Sala weselna warszawa była urządzona w bardziej nowoczesnym stylu.

Bardziej to był dla mnie pub niż sala weselnawarszawa. Ale każdy ma różny gust i jedni wolą tradycyjne wesele z typowym jedzeniem weselnym, z orkiestrą a inni lubią bawić się przy muzyce DJ-a i w klimacie pubowym. Tyle ile osób tyle gustów.

No koleżanka wybrała bardziej tradycyjny klimat. .

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   15   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google