niejasne ogłoszenie

niejasne ogłoszenie

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tymi lompami? Ostatnio w gazecie wyborczej wciąż pojawia się wzmianka treści "powierzchnie biurowe katowice lompy wynajmę" Rozumiem, że chodzi tutaj o wynajem powierzchni biurowych, ale co to są te lompy? To jakaś ulica? osiedle? Może nazwa firmy? Ciężko jednoznacznie powiedzieć o co chodzi. Nie wiem czy "powierzchnie biurowe, katowice, lompy, wynajmę" oznacza, że ktoś wynajmie biura na lompy w katowicach, czy może firma lompy wynajmnie powierzchnie biurowe. Katowice.

Podobne wpisy

logo wpisu Ekskluzywne mieszkania

Sandra

Ekskluzywne mieszkania

Żona w markecie budowlanym zakupiła do swojego biura deweloperskiego nowe deski tarasowe, doniczki i meble ogrodowe, ponieważ była wielka wyprzedaż i opłacało się kupić te rzeczy....

Lompy nic mi nie mówią jeśli chodzi o te miasto. Nie wiem, czy to osiedle, czy ulica, może centrum handlowe. Firmy o takiej nazwie tez nie znam.

Logika i intuicja mówi mi, że chodzi o biura na lompy w katowicach. Pewnie te lompy to osiedle, ale pewien nie jestem. To wszystko jakieś takie nieskładne jest.

Jakby ktoś nie mógł dać ogłoszenia "sale konferencyjne katowice" albo "biura na lompy w katowicach wynajmę". Wtedy każdy by wiedział o co chodzi i nie trzeba by było się domyślać. Wiem, że ogłoszenia muszą być najbardziej jak to możliwe zwięzłe i krótkie, dlatego dziwie się, że ktoś tak kombinuje.

Ja bym dał ogłoszenie "sale konferencyjne katowice" numer telefonu. Myślę że ogłoszenie "sale konferencyjne katowice" było by lepsze od tego co teraz znalazłem.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   78   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google