Podział okien

Podział okien

Zasadniczo to okna można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza to holzfenster, druga to fenster pvc Tutaj systematyzacja okien się kończy. Można jednak również podejść do tematu ze strony drugiej, czyli podzielić okna na günstige fenster i drogie okna.

Podobne wpisy

logo wpisu Sprzęt dla firm

Sandra

Sprzęt dla firm

Kocham swoją żonę, ufam jej i jestem w nią zapatrzony jak w obrazek. Jestem w stanie zrobić dla niej wszystko i nie potrafię nie myśleć o niczym poza nią. Nawet swoją firmę nazwałem jej imieniem - Warszawa. Trzeba przyznać, że...

Wbrew pozorom obie formy systematyzacji okien nie są sobie tożsame i część tanich okien będzie zawierać w sobie fenster pvc i holzfenster. Tak samo nie można powiedzieć, że tylko okna pcv to okna drogie. Ta systematyzacja jest niejednoznaczna i dosyć trudna.

Zwykle okna pcv to te droższe okna, jednak najdroższe okno świata nie ma nic wspólnego z tworzywami sztucznymi. Najdroższe okno to okno z drewna XV wiecznego baobabu. Jest to więc okno wybitnie holzfenster.

Najtańsze okna to też nie zawsze są holzfenster. Niektóre okna pcv można kupić w naprawdę niskich cenach. Trzeba pamiętać jednak, że günstige fenster to nie jest najlepszy wybór.

W większości przypadków günstige fenster są albo mało szczelne, albo podatne na zarysowania i kruche. Okna droższe dają gwarancje długowieczności. Poza tym w okresie zimowym szczelność okien jest jednoznaczna z wysokością rachunków za ogrzewanie.

Im okno jest mniej szczelne tym bardziej trzeba dogrzewać mieszkanie. To się przekłada na wzrost rachunków. Pieniądze te spokojnie mogłyby zostać przeznaczone na droższe okno.

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   25   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google