Sprzęt dla firm

Sprzęt dla firm

Kocham swoją żonę, ufam jej i jestem w nią zapatrzony jak w obrazek. Jestem w stanie zrobić dla niej wszystko i nie potrafię nie myśleć o niczym poza nią. Nawet swoją firmę nazwałem jej imieniem - Warszawa.

Podobne wpisy

logo wpisu Gdybym mógł zainwestować

ManU

Gdybym mógł zainwestować

Gdybym miał wybrać na czym chcę zarabiać, to z całą pewnością wybrałbym wypożyczalnię jako formę zarobku. To najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób na zarobienie pieniędzy. Mój przyjaciel prowadzi wynajem namiotów i całkiem nieźle z tego żyje. Niestety jest to praca głównie...

Trzeba przyznać, że jej rodzice są oryginalni. Imię rzadko spotykane, ale bardzo oryginalne. Właśnie na część swojej żony nazwałem swój serwis drukarek, Warszawa.

Jest to młoda firma. Właściwie ciężko tu mówić nawet o firmie, bo jestem jednoosobową firmą, która zajmuje się naprawą drukarek. Serwis drukarek Warszawa wbrew pozorom całkiem nieźle sobie radzi, bo na brak klientów nie muszę narzekać.

Większość klientów zdobywam metodą pantoflową. Nie muszę się nawet specjalnie reklamować, bo firmy w których pracuję polecają mnie innym firmom. Branża jest bardzo dochodowa.

Ludzi szukających serwisu drukarek jest naprawdę wiele. Praktycznie każda firma posiada co najmniej jedną drukarkę, która potrzebuje serwisowania. Serwis drukarek warszawa na takich właśnie firmach bazuje.

Na firmach, które szukają taniego serwisowania sprzętu. Jak coś się psuje, wtedy przyjeżdżam. Wydawałoby się, że nie wiele da się na tym zarobić, zwłaszcza że koszt takiej wizyty jest niewielki, jednak biorąc pod uwagę liczbę firm z którymi pracuję to można uzbierać całkiem niezłą kwotę.

Planuję do końca przyszłego roku rozbudować swoją firmę o pracownika.

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   25   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google