Pomysł na sklep ze zdrową żywnością we Wrześni

Pomysł na sklep ze zdrową żywnością we Wrześni

Od ponad roku z mężem prowadzimy zdrowy tryb życia, który polega na tym, że codziennie rano ćwiczymy jogę, kupujemy i jemy zdrową żywność oraz biegamy i chodzimy na siłownie. Ale jakiegoś czasu myślimy o sklepie z żywnością ekologiczną. To jest nasz sposób na życie i chcieliśmy pokazać mieszkańcom Wrześni, że żywność ekologiczna sklep, po pierwsze jest zjadliwa, a po drugie bardzo zdrowa.

Podobne wpisy

logo wpisu Dieta dr. Budwiga nadzieja dla otyłych

Justynka

Dieta dr. Budwiga nadzieja dla otyłych

Przytyłam 10 kilko po ciąży i ciężko mi było zgubić przy dzieciach te zbędna kilogramy. Bo a to zjadałam w pośpiechu, albo zjadałam po dzieciach no i doszło kolejnych parę kilo. Pamiętam jak dwa lata temu ważyłam troszkę ponad pięćdziesiąt kilko i czułam się...

Żywność ekologiczna sklep to będzie pierwszy taki punkt właśnie we Wrześni. Liczymy na to, że żywność ekologiczna sklep znajdzie całą rzeszę zwolenników zdrowego trybu życia. Jeśli miałabym już dziś polecić jeden produkt, który spływa pozytywnie na nasze zdrowie i urodę to - len mielony.

Dlaczego właśnie len mielony? Bo to bogate źródło witamin i mikroelementów. Len mielony to pierwiastek życia. Zdrowa żywność, a co za tym idzie nasz sklep nie będzie jedną z naszych inicjatyw, bo planujemy zorganizować bieg życia dla mieszkańców Wrześni, który zakończy się poczęstunkiem, który będzie zdobić stoły zdrowa żywność.

Uważam, że to dobry pomysł, a mamy ich mnóstwo. Kwestia teraz przekonania mieszkańców do zdrowia. W planach mamy otwarcie sklepu internetowego, w którym nie tylko będzie szansa kupić produkty ze zdrowa żywnością, ale również potrawy wykonane ze zdrowej żywności.

Choć to plany odległe, myślę, że do zrealizowania. .Na podstawie serwisu: www.ekoprodukt.pl
Tagi: zdrowa żywność, len mielony, żywność ekologiczna sklep

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   9   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google