Moje podejście do pracy

Moje podejście do pracy

Przejąłem firmę po moim ojcu. Zawsze od tego uciekałem, ale w końcu stwierdziłem, że nie ma co dłużej się od tego odganiać. W końcu firma produkująca pustaki betonowe, ogrodzenia betonowe i inne materiały budowlane to świetny interes, którego nie można zaprzepaścić.

Podobne wpisy

logo wpisu Książkowa opowieść

Ologierd

Książkowa opowieść

Powstało wiele książek. Wiele z nich to powieści, romanse, sensacje i te cieszą się największą popularnością. Bo kto by czytał książkę pod tytułem "płytki...

Zawsze jednak byłem typem człowieka, który chciał pójść do szkoły, potem na studia i mieć pracę jak ja to określałem: "normalną". Kiedy jednak mój ojciec poważnie się rozchorował i nie był w stanie dalej prowadzić firmy, zrobiłem to ja. Dzisiaj tego zdecydowanie nie żałuję.

Jestem bardzo szczęśliwy odkąd dowiedziałem się wszystkiego jeśli chodzi o pustaki betonowe, ogrodzenia betonowe czy inne tego typu produkty. Czasami sam chodzę po hurtowni, w której sprzedajemy wyprodukowane przez naszą firmę produkty i doradzam klientom starając się dobrać najlepszy dla nich produkt. Ostatnio przez dwie godziny głównym tematem rozmowy z jakąś staruszką była kostka brukowa.

Cena była wytyczną, na której jej najbardziej zależało. Przez tak długi czas usiłowałem doradzić jej tak, aby kostka brukowa cena, którą zakupiła była tą kostką, z której będzie w stu procentach zadowolona. Niektórzy nazywają to zboczeniem zawodowym.

Dla mnie to po prostu szacunek do klienta oraz wielka chęć, by drugiemu człowiekowi sprawić radość. Moje ogrodzenia betonowe, pustaki betonowe czy nawet wspomniana już kostka brukowa cena może przynieść wiele szczęścia również i Wam. .Na podstawie serwisu: www.jadar.pl/sunblock/
Tagi: ogrodzenia betonowe, pustaki betonowe, kostka brukowa cena

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   120   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google