Książkowa opowieść

Książkowa opowieść

Powstało wiele książek. Wiele z nich to powieści, romanse, sensacje i te cieszą się największą popularnością. Bo kto by czytał książkę pod tytułem "płytki łazienkowe Starogard gdański"? Chyba tylko studenci na politechnice.

Podobne wpisy

logo wpisu Plan rozwoju miasta

Luk

Plan rozwoju miasta

Od przyszłego roku w warszawie ma wystartować projekt o nazwie "zielone osiedle". Projekt ma na celu utworzenie ogrodu na każdym osiedlu. Nie wiadomo jeszcze...

Temat ten mnie bardzo zaciekawił gdyż pewnego razu wybrałam się do biblioteki aby poszukać książki do kawy, a że miałam sporo czasu przeszłam się wśród regałów do których nigdy nie zaglądałam. Najdziwniejsze co znalazłam to książkę pod tytułem "płytki łazienkowe trójmiasto". Może tytuł nie był straszny ale książka o takim tytule raczej nie powinna znaleźć się w w dziale książek zakazanych czyli dorosłych.

Gdy ukradkiem otworzyłam książkę na pierwszej lepszej stronie zobaczyłam dziwny zlepek słów "płytki łazienkowe Starogard gdański". Po 5 minutach czytania zrozumiałam że tajemnicza nazwa "płytki łazienkowe Starogard gdański" to określenie dzieci władcy planety pod nazwa "glazura Wejherowo". to było niespotykane aby takie nazwy były używane w literaturze jako nazwy własne.

Zdziwiło mnie to strasznie i chciałam odłożyć książkę z powrotem ale nie mogłam. Glazura Wejherowo i jej świat nie pozwolił mi na to. Po dłuższym przebywaniu w świecie planety glazura wejherowo zrozumiałam że jest ona o tym jak jeden klan walczy z drugim.

Jak płytki łazienkowe Starogard gdański toczą wojnę z płytki łazienkowe trójmiasto. były to dwa klany, które walczyły o kontrolę na planecie. W końcu podstępny król klanu "płytki łazienkowe trójmiasto" wygrały bitwę, gdzie zginęły liczne oddziały wroga.

I tak skończyła się książka, którą przeczytałam wśród bibliotecznych półek.Na podstawie serwisu: stark.com.pl/
Tagi: płytki łazienkowe starogard gdański, płytki łazienkowe trójmiasto, glazura wejherowo

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   116   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google