Mężczyźni i prezent

Mężczyźni i prezent

Jako że mój mężczyzna jest wybredny co do wszystkiego i bardzo trudno go zadowolić to kupno dla niego czegoś na prezent na 21 urodziny będzie koszmarne. Już się boje. Myśle nad tym od 2 miesięcy a do urodzin jeszcze 3.

Podobne wpisy

logo wpisu Modele zdalnie sterowane jako prezent.

Ologierd

Modele zdalnie sterowane jako prezent.

Modele zdalnie sterowane to doskonały pomysł na prezent dla dzieci, nastolatków oraz dorosłych, dla których modele rc są pasją i przyjemnością. Zaliczamy do nich: statki, łodzie, czołgi, samochody, samoloty i...

Nie wiem dlaczego ale pomysł na prezent dla mężczyzny trudniej znaleźć niż dla dziewczyny. Faceci mogą kupić kwiaty biżuterie albo perfumy i jesteśmy zadowolone. A dla nich nic nie jest fajne nawet lot paralotnią.

Warszawa daje duże możliwości co do miejsca gdzie można znaleźć pomysł na prezent dla mężczyzny. Ale że ma to być prezent na 21 urodziny to krąg pomysłów coraz bardziej się zawęża. Szukałam w internecie rozwiązania ale najczęściej wyskakujący pomysł to "lot paralotnią warszawa".

Ale to nie zadowoli mojego chłopaka. Jest za bardzo wybredny. prezent na 21 urodziny jest dla niego bardzo ważny, dlatego musze mieć dobry pomysł na prezent dla mężczyzny.

nie mam w ogóle pomysłu bo z realizacją bedzie pewnie łatwiej, chyba ze jeśli chodzi o lot paralotnią. warszawa nie zapeni mi tej rozrywki i może nawet na szczęście, bo co to w ogóle za prezent? chce aby to było coś wyjątkowego coś co będzie wiedział że tylko ja moge dać mu taką rzecz i nikt inny.Na podstawie serwisu: www.prezentyigadzety.pl/pol_m_Gadzety_Dla-niego-135.html

Pozostałe zdjęcia


Tagi: prezent na 21 urodziny, pomysł na prezent dla mężczyzny, lot paralotnią warszawa
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   50   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google