Moje największe marzenie

Moje największe marzenie

Gdy spacerując brzegiem morza z daleka ujrzałam apartamenty Gdynia, piękne, zachwycające swoim blaskiem i bogactwem, stwierdziłam, że w przyszłości zrobię wszystko, żeby właśnie taki mieć. Są to oczywiście apartamenty z widokiem na morze, na widok, który tak bardzo kocham i który zawsze będzie głęboko w moim sercu. Jednak zdaję sobie sprawę, że te apartamenty gdynia nie należą do najtańszych.

Podobne wpisy

logo wpisu Sfrustrowany

Justynka

Sfrustrowany

Po co mi wiedzieć cokolwiek o rurach? Tyle ostatnio się mówi w mediach na temat zwiększania świadomości i wiedzy społeczeństwa, że aż się rzygać...

Ba! Nawet jestem pewna, że nigdy nie będę w stanie sobie na niego pozwolić, bowiem moje zarobki nie starczyłyby nawet na 10 metrów kwadratowych tego pięknego mieszkania. Te apartamenty sprzedaż należą do najdroższych w kraju. Ale również najpiękniejszych.

Żyję jednak pewnego rodzaju nadzieją, że pewnego dnia takie apartamenty z widokiem na morze będą nieco tańsze i ujrzę w końcu tabliczkę APARTAMENTY SPRZEDAŻ TANIO. Nawet sobie nie wyobrażacie jak wielkie ma to dla mnie znaczenie. Apartamenty Gdynia to naprawdę najładniejsze tego typu budynki na polskim wybrzeżu.

Zazwyczaj te apartamenty z widokiem na morze są nieco droższe, niż te, których okno wychodzi na ulicę. Ja jednak chciałabym taki z widokiem na morze. Marzenia mam już sprecyzowane, co jednak zrobić z ich realizacją? Liczyć na łut szczęścia i na to że kiedyś apartamenty sprzedaż staną się tańsze i dostępne dla mnie.

W każdym razie już oszczędzam na własne gniazdko w apartamencie w Gdyni.

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   95   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google