Architekt ogrodów

Architekt ogrodów

Długo zastanawiałem się zanim zostałem architektem. Szczerze mówiąc od początku wiedziałem, że nie będzie łatwo. Rynek teoretycznie jest duży, ale w rzeczywistości bez znajomości nie da się w tej branży wybić.

Podobne wpisy

logo wpisu Najlepszy serwis turbosprężarek w mieście

Natalka

Najlepszy serwis turbosprężarek w mieście

Coraz więcej w mediach, zwłaszcza w reklamach słyszy się, że najlepsza dla każdego samochodu jest regeneracja turbosprężarek. Nie mam bladego pojęcia co to jest, ponieważ jestem...

Mówię oczywiście o poważnych projektach. Właściwie to na innych nie da się zarobić. Zwykły architekt po studiach może conajwyżej projektować domy dla zwykłych ludzi, zresztą nawet tutaj o zlecenia jest ciężko.

Jak wybierałem specjalizacje na studiach wiedziałem, że nie mam co liczyć na znalezienie pracy w tych najbardziej popularnych dziedzinach architektury. Postanowiłem więc pomyśleć nieszablonowo i połączyłem architekturę z ogrodnictwem. To była decyzja mojego życia.

Dziś projektuje ogrody zimowe. Za każdy ogród zimowy zgarniam naprawdę ogromne pieniądze, których mogą mi pozazdrościć nawet architekci pracujący w duzych agencjach zajmujących się projektowaniem wielkich budynków. Ogrody zimowe budują zwykle ludzie, dla których pieniądze nie mają wielkiego znaczenia, można więc nieźle podbić cenę projektu.

Ponadto mało jest architektów projektujących ogrody zimowe, dzięki czemu konkurencja prawie nie istnieje. Niewiele przyszłych architektów zdaje sobie sprawę, jak przyszłościowa jest to dziedzina. Ogród zimowy jest co prawda trudny w zaprojektownaiu i wiąże się również z zagospodarowaniem przestrzeni roślinnej wewnątrz niego, ale satysfakcja i pieniądze jakie z tego płyną są ogromne.

Dlatego też staram sie, aby każdy ogród zimowy mojego projektu był wyjątkowy i doskonały.Na podstawie serwisu: www.btm-eurolinx.pl
Tagi: ogrody zimowe, ogrody zimowe, ogród zimowy

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   54   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google