Sklepy i klienci

Sklepy i klienci

Teraz gdy idziesz gdziekolwiek na zakupy otrzymujesz torby reklamowe. Gdy kończysz zakupy stwierdzasz, że w przeciągu paru godzin nagromadziłeś ponad 20 toreb. Nawet nie jesteśmy świadomi jak takie paro godzinne zakupy mogą zaszkodzić środowisku.

Podobne wpisy

logo wpisu Leki generyczne

Natalka

Leki generyczne

Czy słyszałeś kiedykolwiek i gdziekolwiek na temat rynek leków generycznych? Nie na pewno nie? A z pewnością nie raz kupiłeś lek generyczny. Lek generyczny są to wszystkie te leki generyczne bez recepty, wszystkie te, które widzisz...

Wiele sklepów nie oferuje swoim klientom alternatywy jeśli chodzi o torby reklamowe. Jest to bardzo zła rzecz, która szkodzi tylko sklepom, które nadal tak postępują. W większych miastach i to w niektórych sklepach pojawiła się alternatywa produktu takiego jak torby reklamowe, którym są torby papierowe.

Czasami można nawet spotkać torby ekologiczne, ale to zdarza się naprawdę bardzo rzadko. W ten łatwy i przyjemny dla środowiska sposób sklepy mogą zdobywać nowych klientów tylko za pomocą tego, że zakupy pakują w torby ekologiczne oraz torby papierowe. Teraz ekologia jest modna i dlatego nie rozumiem dlaczego torby papierowe tak rzadko można gdziekolwiek spotkać.

Wielu klientów nie wyobraża sobie nosić swoje zakupy w torbach innych niż torby ekologiczne dlatego kupuje tylko tam gdzie owe takie można spotkać. W ten sposób wiele sklepów traci klientów w bardzo głupi sposób. Teraz gdy wyszło na jaw dlaczego klienci przestali kupować w niektórych sklepach, firmy produkujące torby ekologiczne nie mogą się wyrobić z zamówieniami na swoje produkty, gdyż tyle jest zamówionego towaru przez sklepy.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   35   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google