Bestseller

Bestseller

Hotel Toruń to tytuł najnowszej książki Adama Jonasza, wydanej pod nakładem 500 tysięcy egzemplarzy przez wydawnictwo Bellona. Adam Jonasz znów pokazał, jak wielki ma wpływ na polskie i światowe trendy w literaturze. hotel toruń jeszcze przed wydaniem został uznany przez krytyków powieścią dekady.

Podobne wpisy

logo wpisu nocleg sandomierz.

Luk

nocleg sandomierz.

Hotel Sandomierz oferuje swoim gościom wspaniałe warunki, dzięki którym można oddać się zarówno przyjemnościom, jak i skupieniu, którego wymaga od nas praca. Niezależnie od celu naszej podróży, zaznamy tam wygodę oraz komfort. Hotel Sandomierz jest ośrodkiem, który spełnia wymogi, w kwestii bezpieczeństwa,...

Książka autorstwa 25 letniego Jonasza to pełna ciepła powieść o wielkiej miłości jaka spotkała dwójkę młodych ludzi podczas wycieczki do Torunia. Początkowo niechętni do siebie ludzie stają się dla siebie coraz bliżsi. Miejscem akcji powieści jest przedwojenny Toruń, głównie restauracja w Toruniu, należąca do starego żyda.

Tytułowy Hotel Toruń, to miejsce miłosnych uniesień oraz opowieści dwojga kochanków o swoich pragnieniach, marzeniach oraz przejściach. Hotel Toruń to połączenie historii o wielkiej miłości, wraz z szarą rzeczywistością przygotowującego się do wojny miasta. Początkowo sztampowa opowieść o miłości zamienia się z czasem w historię o poświęceniu, strachu oraz nadziei.

Tłem całej opowieści jest tytułowy hotel oraz restauracja w toruniu. Smaczku całej książce dodaje informacja autora, według której restauracja w Toruniu istniała naprawdę, a tytułowy hotel Toruń to miejsce z opowieści jego babci. Nie wiadomo, czy historia w książce to tylko wymysł autora, czy oparte na faktach historie rodzinne słynnego już w świecie Adama Jonasza.

Pewne jest, że Hotel Toruń odniesie ogromny sukces wydawniczy. Podobno kilka wytwórni filmowych jest zainteresowane zekranizowaniem powieści.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   20   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google