Piżamy ogólnie

Piżamy ogólnie

Piżamy- tak określamy koszule nocne lub dwuczęściowe stroje, zakładane do snu. Bielizna ta musi nieść ze sobą komfort. Najważniejszą cechą piżamy powinna być wygoda.

Podobne wpisy

logo wpisu zorganizujemy niezapomniane obozy sportowe

Adam Adamczak

zorganizujemy niezapomniane obozy sportowe

Ferie zimowe wiążą się z czasochłonną i dokładną organizacją. Zielone szkoły w górach muszą być szczególnie dobrze zorganizowane ze względu na swoją specyfikę. Małe dzieci potrzebują ciągle ruchu,...

Najlepiej jak jest luźna i przewiewna, żeby nasze ciało podczas nocy mogło swobodnie "oddychać". Piżamy mamy damskie, męskie i dziecięce. Bielizna dla mam i bielizna dla dzieci najczęściej wykonywana jest z bawełny.

Jest to najbardziej znana tkanina w przemyśle tekstylnym. Jej mięciutki materiał gwarantuje ciepło w zimowe wieczory. Oczywiście bielizna dla mam oraz bielizna dla dzieci nie tylko wytwarzana jest z bawełny.

Innym materiałem, mającym zastosowanie w piżamach bywa satyna. Szczególnie polecana jako bielizna dla mam. Jest delikatna i prezentuje się bardzo elegancko.

Męskie modele zazwyczaj kojarzone są z pionowymi paskami. Jest to forma tradycyjna i uniwersalna. Piżamy łączymy często ze szlafrokami, tworząc przykrycie dla stroju nocnego oraz aby zabezpieczyć się przed zimnem.

Piżamy są jednoczęściowe lub dwu. bielizna dla dzieci powinna być dwuczęściowa, żeby nie podwijała się i nie zakłócała pociechom snu. Najważniejszą rolę odgrywa praktyczność.

Modele są różne: stonowane, wzorzyste, delikatne, krzykliwe. W dziecięcych typach najczęściej stosowane są motywy z bajek, znane postacie. Rodzice często decydują się na cały komplet, czyli piżamka ze zwierzęcymi nadrukami, dodatkowo pościel również w elementy i wzory, inspirowane kreskówkami.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   32   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google