Profesjonalny sklep zoologiczny

Profesjonalny sklep zoologiczny

Zastanawiałam się, któregoś wieczoru z moimi, czy dobrym pomysłem na własny biznes jest sklep zoologiczny online . Co prawda mieszkam od miesiąca na nowym osiedlu, nawet mogłabym powiedzieć bogatym osiedlu. Gdzie sąsiedzi mają rasowe pupile.

Podobne wpisy

logo wpisu Historia czekolady - kasztanki

ManU

Historia czekolady - kasztanki

Czekolada została odkryta przez europejczyków w XVI wieku w Ameryce Środkowej. Tamtejsze plemiona piły ją w ilościach takich, jak dziś pijamy herbatę. Pierwsza czekolada pitna nie była taka słodka, jak...

A jak wiadomo, o takie rasowe zwierzaki trzeba się odpowiednio, profesjonalnie zająć. Więc sklep zoologiczny online spełniłby w tym miejscu swoje zadanie. W przyszłości, kto wie może otworze salon fryzjerski dla psów i kotów.

Ale wszystko po kolei. Ważne, żeby zaaklimatyzował się sklep zoologiczny online . Znajomi, którzy także mieszkają na tym osiedlu stwierdzili, że to bardzo dobry pomysł i niczym nie ryzykuje.

A ucieszyli się, bardzo, bo będą mieć, jako pierwsi i najważniejsi klienci zniżki. jeden z nich powiedział że poszukuje aktualnie akwarium kula, więc pierwszego klienta już mam. Na pomysł sklepu zoologicznego wpadłam, spacerując ze swoim psem.

Nawiązałam współpracę z producentami i zorientowałam się jak cenowo wychodzi karma dla kota i psa. To ważne, aby karma była różnorodna od tej tańszej po droższą. Zasięgnęłam też opinii okolicznego weterynarza, jaka karma dla kota jest najlepsza do danej rasy.

Będzie też kącik dla hodowców rybek. Planuje na początek ogromne promocje na zakup akwarium kula. Zależy mi, aby podejść profesjonalnie do tego biznesu.

Wiem o tym, że jak na początku dam plamę to już później stracę klientów i nikt nie będzie u mnie kupował. Więc oprócz sprzedaży, ma być też i fachowa porada jak dbać i karmić zwierzaka. .

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   29   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google