Nauczycielka

Nauczycielka

Do czego używane są mierniki tablicowe? Pani na fizyce kazała nam wykonać referat w którym będą opisane mierniki tablicowe, zasilacze impulsowe i regulatory temperatury. Regulatory temperatury to akurat zagadnienie bardzo proste. Interesuje się nimi, więc mogę na ich temat napisać bardzo dużo.

Podobne wpisy

logo wpisu automaty do kawy, automaty z przekąskami.

ManU

automaty do kawy, automaty z przekąskami.

Czym są automaty sprzedające nie trzeba tłumaczyć. Przemawia za nimi dużo zalet. Przede wszystkim są one łatwo dostępne dla wszystkich. Obsługa nie jest skomplikowana. Każdy automat zawiera instrukcję, która krok po kroku...

Zasilacze impulsowe też nie są dla mnie tematem obcym, bo jeszcze rok temu bardzo dużo czasu poświęcałem tej tematyce. Bardzo ciekawiły mnie i dalej ciekawią zasilacze impulsowe, podobnie zresztą jak regulatory temperatury. Tutaj wybronię się bez problemu.

Mierniki tablicowe to dla mnie jednak totalna abstrakcja. Znaczy się coś tam gdzieś kiedyś czytałem o ich istnieniu, ale kompletnie nie wiem jakie jest ich zastosowanie, wygląd, parametry, możliwości. Praktycznie nie wiem nic.

Wiem jedynie, że muszę na ich temat skleić całkiem obszerną prezentację. Moja nauczycielka od fizyki jest strasznie na mnie cięta. Zależy mi na 6 z fizyki, ale jeśli nie udowodnię jej swojej nieprzeciętnej wiedzy to o 6 nie mogę nawet śnić.

To jest chore swoją drogą. Jeżdżę po konkursach, olimpiadach, udzielam się na kółku fizycznym, robię prace ponad materiał, mam naprawdę dużą wiedzę, a muszę robić jakąś głupią prezentację, czy referat. W ogóle po co mi mierniki tablicowe w prezentacji? Ja tego nie rozumiem.

Tego nawet nie obejmuje materiał.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   38   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google