Oszczędność nie popłaca

Oszczędność nie popłaca

Nie wszystko co jest tanie jest dobre. Kilka dni temu postanowiłem skorzystać z pomocy kuriera. Miałem do wysłania dosyć dużą paczkę ze sprzętem komputerowym.

Podobne wpisy

logo wpisu Miłe wspomnienia z wypożyczalnia samochodów luksusowych

Kasia

Miłe wspomnienia z wypożyczalnia samochodów luksusowych

Wyjechałem w góry na święta bożego narodzenia wraz z rodziną. Był to wyjazd planowany i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Starliśmy się z żoną, aby nie było tak jak zawsze, czyli na ostatnią...

Wartość samego sprzętu może nie była tak wielka, bo zamykała się w granicach 5 tysięcy złotych, ale i tak będzie mi się to odbijać czkawką przez najbliższe miesiące. Oczywiście od samego początku skupiłem się na wyborze kuriera, którego przesyłki kurierskie są możliwe najtańsze. Zdecydowanie zwróciłem uwagę na usługę pewnej firmy, która szczyciła się mianem tani kurier.

Przyjechał więc po paczkę ten ich tani kurier. Typ odbierający moją paczkę sprawiał wrażenie pijanego albo strasznie zmęczonego. Pijany raczej nie był, bo prowadził samochód.

Samochód zresztą nie był w żaden sposób oznaczony. Pomyślałem, że skoro to jest tani kurier, to swoją cenę zbił dzięki radykalnemu ograniczaniu kosztów. Ogólnie to ten kurier miał w swoim samochodzie inne przesyłki kurierskie, co dało mi trochę pewności, że jednak ten facet zna się na swoim fachu.

Okazało się jednak, że zarówno moja jak i inne przesyłki kurierskie nie trafiły do adresatów. Firma okazała się oszustem. Oczywiście gdy chciałem zgłosić sprawę policji okazało się, że nie mam żadnego dowodu na przestępstwo.

Tym oto sposobem straciłem 5 tysięcy, bo chciałem zaoszczędzić kilkanaście złotych. Od dzisiaj nie oszczędzam na takich rzeczach. Dziś jestem ich klientem: super przesyłki kurierskie.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   24   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google