Zjeżdżalnia dmuchana na Dzień Pluszowego Misia

Zjeżdżalnia dmuchana na Dzień Pluszowego Misia

Już nie długo w naszym przedszkolu odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Jest to co roczna tradycja u nas. Wspólnie z innymi przedszkolankami myślałyśmy, czy by nie zrobić dzieciom dużej niespodzianki i załatwić na ten dzień zamki dmuchane, symulator rodeo.

Podobne wpisy

logo wpisu Fitness najlepszy na zgubienie zbędnych kilogramów

Justynka

Fitness najlepszy na zgubienie zbędnych kilogramów

Kończy się powoli zima i wielkimi krokami zbliża lato. A mi po zimie przybyło parę kilko. Dlatego też postanowiłam coś z tym zrobić i przejść na dietę, która pozwoli mi zgubić nadrobione przez zimę zbędne kilogramy. Mam jeszcze...

Zastanawiam się także nad tym, czy nie mogłaby być zjeżdżalnia dmuchana przecież na boisku przedszkolnym jest bardzo dużo miejsca, że i zjeżdżalnia dmuchana i symulator rodeo oraz zamki dmuchane się bez problemu zmieszczą. Byłyśmy dumne ze wspólnego pomysłu na dzień pluszowego misia. Nasze plany przedstawiłyśmy pani dyrektor która postanowiła zwołać zebranie z rodzicami, ponieważ jest to wydatek związany z zamówieniem firmy, która posiada zamki dmuchane,symulator rodeo.

Rodzicom pomysł się spodobał i powiedzieli, że złożą się, aby była też zjeżdżalnia dmuchana. Dzieci bardzo lubią dmuchańce, ponieważ już się na nich bawiły na dniu dziecka zorganizowanego przez burmistrza i były zachwycone do tego stopnia, że nie chciały z nich zejść. Mi udało się załatwić z firmą, która wynajmuje dmuchańce tańszą cenę, co ucieszyło panią dyrektor i rodziców.

Już nie mogę się doczekać miny dzieci, kiedy zobaczą zjeżdżalnie i zamek na boisku przedszkolnym. Mam nadzieję, że ten dzień pozostanie na długo w ich pamięci o będzie to niezapomniany dzień pluszowego misia w naszym przedszkolu.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   17   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google