Bliźniacze firmy

Bliźniacze firmy

Te miasto jest chore. Ludzie są chorzy. Jak można nazwać dwie firmy działające w tej samej branży i mające bardzo podobny adres w sposób niemalże identyczny? Mówię tutaj o firmach "catering warszawa" i "katering warszawa".

Podobne wpisy

logo wpisu Psychoterapia trwa sporo czasu

Luk

Psychoterapia trwa sporo czasu

psychoterapia poznań trwa długo. Jeśli ktoś idzie tam, by odbębnić pomysł współmałżonka na ratowanie związku lub by uniknąć odejścia partnera, to głęboko się pomylił. Ten sposób leczenia przynosi efekt jedynie wtedy, kiedy ktoś decyduje się na niego z własnej woli. Wówczas psychoterapeuta Poznań może...

Obie firmy jak sama nazwa wskazuje oferują usługi kateringowe. Obie mają adres, różniący się zaledwie jedną literą. Adres firmy "catering warszawa" to kuźnicza 13/6 natomiast "katering warszawa" ma swoją siedzibę na ulicy kużniaczej 13/6.

Nie dziwi mnie, jeśli ludzie mylą te firmy. Na pewno wielu klientów tych dwóch firm omyłkowo wpisywało adres czy coś w tym stylu. Pewien jestem, że niejednokrotnie nawet listonosz się pomylił z dostarczeniem listu, albo co gorsza pomylił się urząd skarbowy.

Dla mnie to jest chore, zwłaszcza że zarówno katering warszawa jak i catering warszawa oferują takim sam wachlarz usług czyli sałatki. Warszawa nie może mieć dwóch firm o takiej samej niemal nazwie, oferujących to samo - sałatki. Warszawa jest dużym miastem, ale nie na tyle dużym, żeby pomieścić dwie bliźniaczo podobne firmy.

Nazwanie firmy w taki sam sposób co konkurencja to jakiś chory żart. Już wolałbym nazwać firmę "sałatki warszawa". Myślę, że na pewno zyskałbym dzięki temu więcej klientów i ułatwiłbym pracę zarówno poczcie jak i urzędowi skarbowemu.

Z drugiej strony możliwe jest, że obie firmy nigdy wcześniej nie wiedziały o swoim istnieniu.

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   14   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google