Niewiarygodny czujnik

Niewiarygodny czujnik

laboratorium pomiarowe na kamczatce dokonało rewolucyjnego odkrycia, które prawdopodobnie całkowicie zmieni dotychczasowe spojrzenie na problem mierzenia temperatury ziemi oraz innych planet. Opatentowany przez laboratorium czujnik temperatury pt 100 jest pierwszym urządzeniem, które mierzy temperaturę elektronów. Dzięki innowacyjnemu podejściu do tematu mierzenia temperatury przez laboratorium pomiarowe możemy w precyzyjny sposób określić temperaturę wszystkiego.

Podobne wpisy

logo wpisu Sfrustrowany

Kasia

Sfrustrowany

Co mnie właściwie obchodzą jakieś tam kształtowniki aluminiowe czy profile aluminiowe? Pręty aluminiowe mam za przeproszeniem w dupie. Skąd w ogóle ten temat się wziął? Czy ja nie mam poważniejszych problemów od tego? Moja żona jest w ciąży, moje dziecko...

Czujnik temperatury pt 100 jest w stanie w dokładności do 1 miliardowej części określić temperaturę jądra ziemi, a nawet temperaturę jądra innych planet. Pt 100 jest na tyle innowacyjny, że bez żadnej ingerencji w obiekt może określić jego temperaturę. Przewiduje się, że laboratorium pomiarowe dostanie nagrodę nobla.

Ponadto patent na czujnik temperatury osiągnął w pierwszym tygodniu wartość 500 miliardów dolarów. Ponadto dzięki pt 100 możliwe jest określenie temperatury jaka była podczas wielkiego wybuchu, tworzenia się planet, czy podczas wielkiego zlodowacenia na ziemi. Możliwości tego czujnika są nieskończone.

Nigdy nie można było tak precyzyjnie określić temperatury. Do tej pory wszelkie pomiary opierały się na szacunkach, natomiast dziś można je dokładnie przeprowadzić bez zbędnego szacowania. W kręgu naukowym nastąpiło poważne poruszenie, gdyż okazało się, że niektóre szacunki naukowców nie są zgodne z rzeczywistością.

Pt 100 sprawiło, że trzeba będzie przewartościować niektóre wysokości temperatur podawane w podręcznikach czy encyklopediach naukowych.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   17   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google