Wielka korporacja część 4

Wielka korporacja część 4

Jedno z najbardziej popularnych stacji radiowych w Polsce zamknęło swoją działalność po tym jak trzy tygodnie wcześniej zaprezentowało na swojej antenie informacje o korporacji notariusze wrocław . Radio ogłosiło, iż korporacja notariusze wrocław zostali skazani przez Trybunał Sprawiedliwości na zapłatę grzywny w kwocie miliona złotych w przeciągu 14 dni. Jako, że korporacja notariusze wrocław nie mogli już odwołać się od tej decyzji, postanowili ogłosić bankructwo, które dało im możliwość nie zapłaty kary.

Podobne wpisy

logo wpisu Najlepszy doradca podatkowy

Adam Adamczak

Najlepszy doradca podatkowy

Zastanawialiśmy się jak trafiłeś na naszą stronę internetową? Czy polecił ci ją znajomy?, Pracownica banku? Czy też wszedłeś na stronę wyszukując nieustannie...

Pracownicy, którzy posiadali tytuł notariusz wrocław zostali oddelegowani do innej siedziby firmy, która nikomu nie jest znana. Po tych trzech tygodniach radio ogłosiło koniec działalności ze względu na brak słuchaczy, co było kompletnym kłamstwem, gdyż to radio było najczęściej słuchane. Policja uzyskała nakaz przeszukania już zbankrutowanej korporacji.

Policja pierwszym miejscem gdzie zajrzała, był oczywiście pokój, na drzwiach którego wisi tabliczka z napisem kancelaria notarialna wrocław . Owa tabliczka z napisem kancelaria notarialna wrocław jednak została przewieszona. Jak się okazało po całym przeszukaniu budynków, nie ma drzwi z tabliczką, która by miała napis kancelaria notarialna wrocław .

Policja oczekiwała współpracy od pracowników z tytułem notariusz wrocław , lecz zostało ich tylko kilku i to tacy, którzy byli zobligowani umownie do milczenia. notariusz wrocław to tytuł, który również nie pozwalał udzielać jakichkolwiek informacji. Policja była bezradna.

I tak po 8 miesiącach zakończyło się śledztwo w sprawie zabójstwa.Na podstawie serwisu: www.notariusz-rejent.wroclaw.pl
Tagi: notariusze wrocław, notariusz wrocław, kancelaria notarialna wrocław

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   267   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google