Fascynacja pneumatyką

Fascynacja pneumatyką

Uważam, że pneumatyka to niezwykła dziedzina, która potrafi pochłonąć mnie bez reszty. Na doszkalanie się poświęcam swój wolny czas a i tak sądzę, że wielu rzeczy jeszcze nie umiem. T dzieci wymusza na mnie tez togo, żeby inwestować w narzędzia takie jak elektrozawory, zawory kulowe, siłowniki pneumatyczne.

Podobne wpisy

logo wpisu Nauczycielka

Luk

Nauczycielka

Do czego używane są mierniki tablicowe? Pani na fizyce kazała nam wykonać referat w którym będą opisane mierniki tablicowe, zasilacze impulsowe i regulatory temperatury. Regulatory temperatury to akurat zagadnienie bardzo proste. Interesuje...

Zona oraz już prawie dorosłe dzieci rozumieją moją pasję. Ostatnio nawet połączyłem swoją pasję z pracą, otwierając swoją własną firmę. Robię coś, co kocham i tego jest całym moim życiem.

Przez pięć studiowałem na politechnice niestety musiałem przerwać te studia na tytule magistra i zatrudnić się w firmie ojca, który już wtedy podupadał na zdrowiu. To było jego marzenie, by mieć swojego syna blisko siebie. Zgodziłem się na to, by być informatykiem tylko dla ojca.

I tak w tej firmie spędziłem prawie piętnaście lat, a w między czasie zajmowałem się tym, czego uczyłem się na politechnice, czyli konstruowałem elektrozawory, zawory kulowe, czy też siłowniki pneumatyczne. To były takie bardziej amatorskie urządzenia, teraz mogę to wszystko kupić w dobrym sklepie z tego typu produktami. Otwierając firmę miałem już niezłe zaplecze, jeśli chodzi o potrzebne mi maszyny.

Ułatwia mi to znacznie pracę takie nowe elektrozawory, zawory kulowe, oraz siłowniki pneumatyczne. A klienci cenią moją wiedzę i dokładność, a i informatyka się przydaje przy naprawie nowoczesnych samochodów. .


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   40   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google