Kłopoty z libido

Kłopoty z libido

Każda para ma kłopoty w związku i najczęściej zaczynają się one za sypialnianymi drzwiami. Żadna para oczywiście się do tego nie przyzna, że coś może nie grać w ich związku a szczególnie w sypialni. Namiętność przecież nie jest najważniejsza.

Podobne wpisy

logo wpisu Trwała depilacja

Justynka

Trwała depilacja

Czym jest depilacja wie chyba każdy. Temat dotyczy również mężczyzn, ale to kobiety od wieków marzą o delikatnej, wrażliwej i aksamitnej skórze, której nie trzeba golić codziennie. W tym celu stworzona została depilacja laserowa. To nowoczesna technologia, która pozwala na trwałe usunięcie owłosienia. W...

Najważniejsze aby związek opierał się na szczerości i nie bazował na zdradzie. Dlatego to tak ważne aby libido u kobiet nie spadało, często jest na odwrót co powoduje wielkie kłopoty w związku. Wiele mężczyzn nie rozumie, że libido u kobiet nie działa tak jak ich własne.

Wiele jest przypadków gdzie kobieta traci namiętność przez spadek libida. Wiele osób szuka rozwiązania kłopotów u specjalisty, który leczy ludzi z chorujących w związku na fałszywą namiętność. Wiele naukowców chciało odkryć jak kłopoty w związku działają na libido u kobiety.

Ponieważ u mężczyzn nie zaobserwowano żadnego związku związanego z problemami i libido. Każda sytuacja która nie wychodzi w związku jest szczególnie zapamiętywana. dlatego to jest tak ważne aby w związku nie pojawiał się problem z libido u kobiety.

Dlatego wiele kobiet nie chce pokazywać przed swoimi partnerami, że mają problem ze swoim libido, bo może zostać to źle odebrane. A w takiej sytuacji to kobieta bierze odpowiedzialność za to działanie i traktuje to jako porażkę, z którą będzie się długo borykać.

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   21   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google