Poszukuję audiobooki i ebooki

Poszukuję audiobooki i ebooki

Witajcie. Poszukuję ciekawych audiobooków i ebooków. Do tej pory kupowałam książki czytane w księgarniach internetowych.

Podobne wpisy

logo wpisu Outlet w Internecie

Kasia

Outlet w Internecie

W dzisiejszych czasach wirtualny świat zapewnia konsumentowi szeroki wybór domów mody i wiele możliwości. W Internecie hasło outlet jest bardzo często wyświetlane. Być może dlatego, że sklepy internetowe przechodzą wielkie...

Ale księgarnia internetowa, w której z kupowałam z początku była ciekawa, ponieważ mieli bardzo fajne audiobooki i w przystępnej cenie. Wtedy to książki audioksiążki kupowałam hurtowo i księgarnia internetowa była dla mnie rewelacyjną sprawa. Kupowałam nawet książki na prezent, na święta i bez okazji nawet dla siebie w ramach małych prezentów.

I mogę powiedzieć, że książki na prezent to świetna sprawa. Znam swoich przyjaciół i bliskich i wiem, czym się interesują, o czym marzą, więc z doborem indywidualnej książki na prezent nie miałam problemu. Ale odkąd owa księgarnia internetowa podniosła z niewidomych mi przyczyn drastycznie ceny, na audiobooki i ebooki to się załamałam i zraziłam do wszelkich księgarni internetowych.

Dlatego też doradźcie mi gdzie miałam bym szukać ciekawe audiobooki? Ja mogłabym się nazwać molem książkowym, bo wręcz pochłaniam książki. Kiedy tylko mam okazję czytam. Do tego stopnia się uzależniłam, że zawsze książkę przy sobie w torebce, a jeśli nie mogę czytać to biorę ze sobą mp3 i słucham audiobooków.

Wiem wiem pewnie pomyślicie sobie, że to ciężkie zależnie, jeśli powiem, że kupiłam sobie smartfon i na nim też mam audiobooki. Ale dobrze, to tylko uzależnienie od książek, anie od czegoś innego.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   25   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google