Studia w warszawie

Studia w warszawie

W tym roku piszę maturę i coraz poważniej muszę zastanowić się nad swoją przyszłością. Nie wiem jeszcze co chcę studiować, wiem jednak że interesują mnie studia w warszawie. Inne miasta właściwie nie wchodzą w grę.

Podobne wpisy

logo wpisu Czym jest bhp Warszawa?

Natalka

Czym jest bhp Warszawa?

Czym jest bhp warszawa? Skrót ten oznacza bezpieczeństwo i higienę pracy. Kto zna dokładnie zasady tego dokumentu z czystym sumieniem? Pewnie niewielu. A to duży błąd. Bhp Warszawa...

Studia w warszawie dają największe możliwości. Jest to piękne miasto, w którym rynek pracy jest niebywale rozbudowany. Studia w warszawie zapewniają lepszy start niż w innych miastach.

Ciężko jest mi tylko wybrać odpowiedni kierunek. Znajomi namawiają mnie na zarządzanie. Warszawa podobno kształci najlepszych ekonomistów w kraju.

Tutejszy uniwersytet ekonomiczny należy do czołówki europejskiej. To jest w sumie poważny argument przemawiający za tym aby wybrać zarządzanie. Warszawa niestety jest bardzo oblegana, więc boję się, że mogę mieć problem tam się dostać, nawet jeśli bardzo dobrze zdam natury.

Właściwie to jest jeszcze pełno innych alternatyw jeśli nie pójdę na zarządzanie warszawa to najlepszy uniwersytet ekonomiczny, ale również jedne z najlepszych uczelni technicznych oraz humanistycznych. Szczerze mówiąc interesuje mnie socjologia. Warszawa słynie z tego kierunku.

Podobno bardzo rozchwytywani są absolwenci socjologii przez pracodawców. Ciekawi mnie czy rzeczywiście dobrym wyborem byłaby ta socjologia. Warszawa w końcu pełna jest bliźniaczych kierunków, więc boję się przepełnienia rynku pracy dla studentów, których specjalizacją stała się socjologia.

Warszawa to miejsce z którym chcę związać przyszłość, ale szczerze mówiąc nie wiem jeszcze w jakim konkretnie kierunku. .

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   50   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google