Poczęstuj się

Poczęstuj się

Szłam ulicą, gdy coś uderzyło mnie w kostkę.Nie wiedziałam co to mogło być. Obróciłam się i zobaczyłam dwa samochody rc, które miały do siebie doklejone karteczki z napisem "poczęstuj się". Dotyczyło to puszki napoju gazowego, który był umieszczony na samochodzie.

Podobne wpisy

logo wpisu Przyjaciel

Viva

Przyjaciel

Mam uczulenie na sierść zwierząt szczególnie na sierść psią. Ale nie zawsze tak było. Moja alergia pojawiła się 2 lata temu gdy miałam 15 lat. Wtedy miałam psa, który wabił...

Rozejrzałam się dookoła i zobaczyłam dwóch chłopców, którzy pomachali do mnie. Zobaczyłam, że na ulicy jeździły samochody rc jak i auta rc, które miały poprzyklejane puszki z napojem gazowanym. Zabawki zdalnie sterowane, które były używane przez chłopców były całe czarne i czerwonym paskiem z boku.

Chłopacy siedzieli na schodach i zaczepiali przechodniów poprzez samochody rc i auta rc. Bardzo dobrze się bawili patrząc na zdezorientowanych ludzi, którzy nie wiedzieli co się dzieje. Wiele ludzi jest zbyt nieufnych do takiego typu reklamy.

Ludzie są przyzwyczajeni iż nic nie ma za darmo. Zabawki zdalnie sterowane zrobiły niezłe zamieszanie na ulicy. Było to wydarzenie dnia, iż na ulicy Kwiatowej były rozdawane darmowe napoje gazowane.

auta rc nie były reklamowane, ale przez tą akcję zwiększyły swoją sprzedaż tak jak wszystkie zabawki zdalnie sterowane. Ta historia nauczyła mnie że dobra reklama potrafi zrobić wiele i wcale nie musi być w telewizji czy w gazecie. Reklama, w której dają coś za darmo jest zawsze udaną reklamą.Na podstawie serwisu: www.modele.sklep.pl

Pozostałe zdjęcia


Tagi: samochody rc, zabawki zdalnie sterowane, auta rc
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   53   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google