Historia o królowej

Historia o królowej

Dawno dawno temu żyła królewna, która miała obsesję na temat swojego wyglądu. Uważała się za najpiękniejszą istotę na ziemi, boginię, która jest ideałem piękna. Na swoją cześć kazała pisać swoim poddanym patetyczne eposy, a najznakomitsi zielarze i fryzjerzy z całego królestwa byli na jej zawołanie.

Podobne wpisy

logo wpisu Poczęstuj się

Natalka

Poczęstuj się

Szłam ulicą, gdy coś uderzyło mnie w kostkę.Nie wiedziałam co to mogło być. Obróciłam się i zobaczyłam dwa samochody rc, które miały do siebie doklejone karteczki z napisem "poczęstuj się"....

Trzeba przyznać, że sposób w jaki królewna dbała o wygląd był dosyć wyszukany. Kosmetyki ekologiczne były jej obsesją. Specjalna drużyna zielarzy i alchemików musiała specjalnie dla niej tworzyć coraz to nowsze i lepsze kosmetyki naturalne, które miały zagwarantować królewnie wieczną młodość.

Królestwo wydawało fortunę na kosmetyki ekologiczne oraz naturalne sposoby dbania o zdrowie i wygląd. Królewna zażywała kąpieli w kozim mleku, oraz okrywała się najwyższej jakości kaszmirem i jedwabiem. Kosmetyki ekologiczne różnej maści zalegały całe królewskie piwnice, stopniowo zastępując ubywające złoto.

Niestety obsesja królowej nie zdała jej się na nic. Po kilku latach życia w pięknie królowa zaczęła się starzeć, czego objawem były pierwsze zmarszczki. Żadne kosmetyki naturalne nie potrafiły cofnąć tego procesu.

Królewna popadła w obłęd, który coraz bardziej narastał. Królestwo zaczęło popadać w ogromne długi za sprawą wydatków królowej na kosmetyki naturalne. Po pewnym czasie zestarzała się ona do tego stopnia, że nie mogła wytrzymać swojego wyglądu i abdykowała na rzecz syna.

.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   52   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google