Filantropem jestem

Filantropem jestem

Jestem prezesem dosyć dużej firmy zajmującej się produkcją artykułów dla dzieci. Moimi produktami są między innymi Ubranka dziecięce oraz meble dla dzieci, z których najważniejszymi produktami są łóżeczka dla dzieci. Od wielu lat staram się działać na rzecz poprawy jakości życia niemowlaków.

Podobne wpisy

logo wpisu Wrażliwość na piękno dziecięcych ubranek

Kasia

Wrażliwość na piękno dziecięcych ubranek

Ubranka dziecięce najchętniej kupuję w sklepach, w których jest duży asortyment w tym zakresie. Uwielbiam chodzić na zakupy z moją najlepszą przyjaciółką, która również ma małe dziecko i razem z...

Z całego serca pragnę, aby już od najmłodszych lat dzieci miały równe szanse na rozwój. Zajmuję się produkcją i sprzedażą produktów związanych z najmłodszymi ludźmi, lecz duża część z moich produktów nie trafia bezpośrednio do sklepu. Muszę się przyznać, że mam miękkie serce.

Nie jest to może najlepszą cechą u biznesmena, lecz nie zależy mi na wielkich bogactwach. Ubranka dziecięce które nie zostały sprzedane oddaje dla potrzebujących. Meble dla dzieci produkowane przez moją firmę są na wyposażeniu wielu domów dziecka.

Łóżeczka dla dzieci chętnie oddaje na rzecz szpitali, które nie zawsze mogą sobie pozwolić na zakup takich produktów. Moim pracownikom robota pali się w rękach, więc nie muszę się obawiać o bankructwo. Lubie swoje życie.

Nie zależy mi na sławie czy bogactwie. Uważam, że Ubranka dziecięce czy meble dla dzieci powinny trafić do każdego potrzebującego. Oczywiście, nie da się pomóc wszystkim.

Wierzę, że dzięki mojej działalności, oraz działalności innych ludzi podobnych do mnie poziom życia ubogich rodzin podniesie się choć odrobinę. Łóżeczka dla dzieci powinny być w każdym domu gdzie znajduje się niemowlę. Wierzę, że uda się do takiego stany rzeczy doprowadzić. .Na podstawie serwisu: www.wyspamalucha.pl
Tagi: ubranka dziecięce, łóżeczka dla dzieci, meble dla dzieci

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   26   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google