Reklamuj się

Reklamuj się

Pewnego czasu nagłośniono sylwetkę pewnego mężczyzny, który w niezwykle kreatywny sposób zaczął szukać pracy. Młody absolwent szkoły wyższej nie mógł znaleźć zatrudnienia, więc postanowił wynająć przestrzeń reklamową na jednym z najwyższych biurowców w swoim mieście. Ową przestrzeń zagospodarował w bardzo kontrowersyjny, ale oryginalny sposób, mianowicie wielki bilbord zawierał jego zdjęcie, oraz napis w stylu: "młody, zdolny, po studiach..

Podobne wpisy

logo wpisu Displaye reklamowe świetnie eksponują towar na terenie sklepu

ManU

Displaye reklamowe świetnie eksponują towar na terenie sklepu

Według pewnych badań nawet do siedemdziesięciu procent decyzji zakupowych podejmowanych jest dopiero w sklepie. Przyczynia się do tego między innymi ciekawa ekspozycja towaru oraz inne sposoby zachęcania klienta do kupna. W odpowiednim eksponowaniu towarów bardzo pomocne...

bezrobotny". Jaki był finał tego przedsięwzięcia? Młody człowiek nie mógł się opędzić od headhunterów pragnących go w swoim zespole. Możliwe, że mężczyzna o którym mowa robi teraz wielką karierę.

Do czego zmierzam? Konkluzja wydaje się prosta. Reklama jest potężnym narzędziem, narzędziem z którego możliwości często nie zdajemy sobie sprawy. Doskonałym przykładem użycia marketingu jest chociażby odzież reklamowa z logiem partii politycznej, gadżety reklamowe przedstawiające markę firmy, czy kubki z nadrukiem.

Marketing stał się na tyle ważną dziedziną życia, że można nawet ukończyć studia na tym kierunku i tytułować się mianem magistra marketingu, podobnie jak to robi chociażby informatyk czy historyk. Trend w społeczeństwie i biznesie spowodował, że każdy pragnie się reklamować. Dziś praktycznie każde ubranie to odzież reklamowa, gadżety reklamowe są nam rozdawane do niemal każdego zakupu, a kubki z nadrukiem posiada praktycznie każdy.

Tutaj wypadałoby się zastanowić, co to w ogóle są gadżety reklamowe. Pod to pojęcie możemy podpiąć bardzo wiele, poczynając od takich przedmiotów jak kubki z nadrukiem, czy odzież reklamowa, kończąc na otwieraczach, łyżeczkach czy nawet chusteczkach higienicznych. Gadżetami reklamowymi będzie wszystko to, co posiada przekaz promocyjny.

Młody mężczyzna, o którym wspominałem na początku doskonale odnalazł się na tej marketingowej płaszczyźnie. Reklamuje się praktycznie każdy polityk czy prawnik. Reklama staje potężnym narzędziem służącym do osiągnięcia konkretnego celu.

Masz cel? Reklamuj się! .

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   14   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google