Były allegrowicz

Były allegrowicz

Miałem kiedyś allegro. Pamiętam jak użerałem się z serwisem, żeby sprzedać urządzenia gastronomiczne. Szczecin niespecjalnie nadawał się na założenie sklepu, bo takich tu jest pełno, więc sprzedawałem na allegro.

Podobne wpisy

logo wpisu Wygodne materace

Sandra

Wygodne materace

We współczesnym świecie nad wyraz ważne są odpowiednie materace. Profesjonalne i wygodne łóżka to gwarancja wysokiej jakości produktów, które cieszą całe rzesze klientów. Z całą pewnością każdy marzy o pięknym...

To była katorga. Na allegro nie dało się zarobić, a już na pewno nie sprzedając urządzenia gastronomiczne. Szczecin jest miastem, w którym naprawdę można kupić po kosztach wyposażenie gastronomiczne.

Szczecin leży blisko granicy, więc importerów jest tutaj ogrom. Co z tego, jak nie ma gdzie tego sprzedać? Urządzenia gastronomiczne na allegro się sprzedają bardzo słabo. Nie ma co się dziwić.

Koszty przesyłki są horrendalne. Do tego jeszcze trzeba odliczyć koszty sprzedaży jakie nalicza sobie portal i dochodzi się do wniosku, że nie da się zarobić sprzedając na allegro wyposażenie gastronomiczne. Szczecin też rynkiem zbytu nie jest dobrym.

Często jest tak, że ludzie kupują urządzenia gastronomiczne z nadzieją sprzedaży po wyższych cenach. Po chwili okazuje się, że trzeba to sprzedać poniżej ceny zakupu. To jest chore i wprowadza niezdrowe zamieszanie na rynku, na którym ludzie chcą sprzedawać dobre, nowe, polskie urządzenia gastronomiczne szczecin psuje rynek.

Nie da się tego ukryć. Ta trzeba określić sytuację, w której ludzie sprzedają grubo poniżej wartości wyposażenie gastronomiczne. Szczecin ceny zaniża w sposób ogromny.

Dlatego też zrezygnowałem z allegro.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   46   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google