Przetarg na mos

Przetarg na mos

Urząd miasta w Toruniu ogłasza przetarg na dostarczenie sprzętu niezbędnego do budowy nowego mostu nad Wisłą. Przedmiotem przetargu są agregaty hydrauliczne oraz siłowniki hydrauliczne, które będą stanowić główny trzon w pierwszej fazie budowy mostu nad Wisłą. Jak wiadomo tak wielka inwestycja wiąże się z dużymi nakładami pieniężnymi dlatego też przetarg jest szansą dla firm posiadających znaczne doświadczenie na rynku.

Podobne wpisy

logo wpisu Darmowe szkolenia klimatyzacja

Luk

Darmowe szkolenia klimatyzacja

Wielkim sukcesem jest dla nas pozyskanie niezbędnych pieniędzy przyznanych z Unii Europejskiej. Są to pieniądze skierowane dla osób długotrwale poszukujących pracy. Nasz Urząd pracy dba o to, aby na koniec roku uzyskać jak największą frekwencję, jeśli chodzi o wyszukiwanie zatrudnienie...

Agregaty hydrauliczne oraz siłowniki hydrauliczne muszą być fabrycznie nowe. Wszelkie oferty w których urządzenia nie będą nowe zostaną automatycznie odrzucone. Firma podchodząca do przetargu musi mieć również zrealizowany przynajmniej jeden przetarg o wartości nie mniejszej niż 50 tysięcy złotych.

Przetarg zostanie przekazany firmie, która zaoferuje najniższą cenę, jednak w przypadku cen identycznych, lub bardzo zbliżonych będzie brane pod uwagę doświadczenie firmy w przetargach. Agregaty hydrauliczne oraz siłowniki hydrauliczne muszą spełniać określone warunki techniczne, które są wymienione w załączniku nr.2. Jak wiadomo obróbka metali wymaga ogromnej dokładności, dlatego też urząd miasta postanowił przeznaczyć ogromną część funduszy na urządzenia mające wpływ na tę dokładność.

Obróbka metali przy pomocy tych urządzeń będzie pierwszą fazą budowy mostu. Kolejną będzie umieszczenie gotowych już elementów na ogromnych blokach wbetonowanych w wodę. Dalsza obróbka metali będzie już wykonywana po zamontowaniu elementów i zespoleniu ich nad wodą.

.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   25   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google