Hydrografika na śląsku

Hydrografika na śląsku

Hydrografika to cudowne zagadnienie. Pierwszy raz spotkałem się z nią blisko 10 lat temu, kiedy była ona jeszcze w powijakach. Pamiętam, jak mój wykładowca mówił o przyszłości jaka stoi przed pojęciem hydrografika.

Podobne wpisy

logo wpisu Doświadczenie

Remik

Doświadczenie

Sprzątanie okazjonalne to sprzątanie, które każdy z nas wykonuje w swoim domu. Nie jest to trudne i nie wymaga od nas abyśmy posiadali kursy i inne certyfikaty. Sprzątanie okazjonalne nie wymaga od nas chemii profesjonalnej, od której moglibyśmy sobie porządnie...

Z pasją mówił on o tym, jak za kilka lat usługi hydrograficzne zaczną przyciągać coraz większą rzeszę ludzi. Mogę przyznać, że był on jasnowidzem, bo nie musiało minąć więcej niż 5 lat, żeby ogromne znaczenie zyskała wspomniana hydrografika śląsk otworzył ostatnio pierwszy w polsce kierunek budowy i obsługi maszyn hydrograficznych na lokalnej politechnice katowickiej. Taki ruch świadczy o ogromnej przyszłości jaką daje hydrografika śląsk może liczyć na zainteresowanie ze strony bardzo wielu kandydatów na studia.

Szacuje się, że kierunek ten może przyciągnąć blisko 10 tysięcy kandydatów, z czego zaledwie 300 uzyska możliwość studiowania. Tak duże zainteresowanie tym kierunkiem nie dziwi. Wystarczy zobaczyć w liczbach jak wiele oferują usługi hydrograficzne.

Od końca zeszłego roku usługi hydrograficzne zwiększyły swój udział w rynku o blisko 20%. W tym roku tendencje są podobne. Coraz większe zaufanie ludzi zyskuje właśnie hydrografika śląsk jest tego najlepszym dowodem.

Można się spodziewać otwarcia podobnych kierunków na innych uczelniach w Polsce. hydrografika to przyszłość, przyszłość świetlana. Na pewno przez najbliższe kilka lat ta branża ulegnie jeszcze wielu transformacją i będzie się stale rozwijać.Na podstawie serwisu: hydrografika.ecextreme.pl
Tagi: hydrografika śląsk, usługi hydrograficzne, hydrografika

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   27   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google