Nowy aparat

Nowy aparat

Zawsze chciałam aby moje zdjęcia wychodziły jak najlepiej. Czasami trudno było to osiągnąć przy aparacie, który co chwilę się zacinał i wyłączał. Nie mogłam pracować z takim sprzętem.

Podobne wpisy

logo wpisu Nasz nowy produkt

Sandra

Nasz nowy produkt

Mam zaszczyt przedstawić Państwu najnowszy model drukarki 3d, który jest jest obecnie numerem pierwszym na rynku! Drukowanie 3d obecnie jest najnowszą technologią na rynku! Dlatego szybkie prototypowanie jest dla nas najważniejsze. Chcemy...

Przez ostatnie pół roku odkładałam wszystkie swoje oszczędności, gdy zebrałam dość dużą sumę pieniędzy wybrałam się na zakupy. W sobotę rano poszłam do centrum handlowego, gdzie znajdował się sklep z aparatami fotograficznymi. Koleżanki mnie poinformowały, iż w tym miejscu znajdę dość tanie i dobre aparaty.

W moim wypadku było do idealne rozwiązanie. Przyglądałam się każdemu aparatowi. Znalazłam kilka ciekawych.

Jeden miał skanowanie 3d i mógł pobierać pomiary 3d. Nigdy nie widziałam aby aparat miał takie funkcje. Inny aparat miał także skanowanie 3d, pomiary 3d ale dodatkową funkcją był skaner 3d.

Ten aparat był o tysiąc złotych droższy od poprzedniego a różnił się jedną funkcją. Według mnie jeśli aparat ma funkcję skanowanie 3d to automatycznie powinien mieć funkcję skaner 3d. Ale chyba się mylę skoro jest taka różnica cenowa.

Byłam lekko zdezorientowana wszystkimi funkcjami i cenami. Aparat, który posiadał funkcję skanowanie 3d i pomiary 3d lecz nie posiadał funkcji skaner 3d najbardziej mnie ciekawił i mi się podobał. Odpowiadał mi nawet cenowo.

Nawet po zakupie jego zostanie mi trochę pieniędzy. Wyszłam ze sklepu po 20 minutach z nowym aparatem, z którego będę korzystać codziennie.Na podstawie serwisu: www.e-skanowanie3d.pl
Tagi: skanowanie 3d, pomiary 3d, skaner 3d

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   44   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google