Zdrowsza skóra po e papierosie

Zdrowsza skóra po e papierosie

Od jakiegoś czasu zamierzam rzucić palenie, ale zazwyczaj udawało mi się wytrzymać bez papierosa parę miesięcy. Wiem nie mam silnej motywacji. Dużo też od znajomych słyszałem, że palenie prze ze mnie papierosów ku dobremu nie prowadzi.

Podobne wpisy

logo wpisu Kosmetyki przeciwzmarszczkowe pomagają w walce z oznakami starości

Justynka

Kosmetyki przeciwzmarszczkowe pomagają w walce z oznakami starości

Marzeniem każdej kobiety jest jędrna skóra. Jednak z wiekiem, w naturalnym procesie starzenia skóra traci swoje młodzieńcze właściwości. Czy jest możliwość uniknięcia tego procesu? Niestety nie. Jest jednak możliwość jego opóźnienia. Służą temu różnego typu kosmetyki przeciwzmarszczkowe dostępne na rynku. Różne rodzaje takich specyfików...

Już nawet zacząłem zauważać u siebie problem z kondycją, bardzo dusił mnie kaszel - zwłaszcza nad ranem, a moja skóra stała się poszarzała. Aż w pewnym momencie znajomy podczas imprezy warszawa zaproponował mi e papierosy. On sam po przeczytaniu artykułu w gazecie o tym, że paląc elektronicznego papierosy jest zdrowa skóra - postanowił spróbować i teraz nie zamieniłby go na zwykłego papierosa.

Następnego dnia postanowiłem, że sam spróbuje i przetestuje e papieros. Dlatego też udałem się do sklepu i zapytałem o elektronicznego papierosa. Odstraszyła mnie troszkę cena, ale pani zachwalała e papierosy.

Stwierdziła, że bardzo dużo jej klientów rezygnuje ze zwykłego papierosa na rzecz elektronicznego papierosa. Elektroniczny papieros nie śmierdzi nikotyną, a palący nie przechodzi zapachem dymu. Palacz sam może dawkować sobie ilość nikotyny.

Może cena nie jest niska, ale kształt elektronicznego papierosa i wygoda oraz to, że jest po nim zdrowa skóra to upewniło mnie w przekonaniu, że by go kupić. A zdrowa skóra jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ pracuje, jako handlowiec i mój wygląd jest wizytówką. Dlatego, też muszę o siebie dbać.

Po miesiącu testowania elektronicznego papierosa rzeczywiście nie zamieniłby go na nic innego. Zadzwonił do mnie kolega z imprezy warszawa zapytać jak się czuje i już Podczas następnej nadarzającej się imprezy warszawa podziękowałem znajomemu, który namówił mnie na elektroniczne papierosy.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   4   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google