Rewolucja w sushi barze

Rewolucja w sushi barze

Bardzo lubię oglądać programy kulinarne. A strasznie się ucieszyłam jak zobaczyłam nowy odcinek programu przedstawiającego pracę w kuchni od kuchni. Program prowadzony jest przez znaną restauratorkę z humorem, która pokazuje kuchnię od kuchni.

Podobne wpisy

logo wpisu Instytut volla i metoda volla.

Ologierd

Instytut volla i metoda volla.

Instytut volla kojarzy się z nowoczesnością, technologią oraz skutecznością. Jest to bowiem dziedzina, której bez inwazyjność przyciąga rzesze zainteresowanych swoim zdrowiem ludzi. Mało kto wie, że metoda volla potrafi wykryć praktycznie wszystko. Toksyny, pestycydy, patogeny, zatrucia, stany zapalne, bakterie, grzyby, używki, czy alergeny. A...

Ostatnio oglądał odcinek, w którym o pomoc znanej restauratorki poprosił właściciel sushi bar poznań. Ponieważ bardzo mało osób przychodziło do sushi barpoznań. Sushi barpoznań znajduje się przy jednej z uliczek starego rynku w Poznaniu.

Restauracji sushi w poznaniu jest bardzo dużo. Ale restauratorka postanowiła, że będzie tu najlepsze sushi w poznaniu. Odwiedziła też restauracje, sushi w poznaniu by zobaczyć jak inne dają sobie radę i czym przyciągają klientów.

Okazało się, że problem tkwi w obsłudze kuchni, która dzielił język japoński i polski, ale także sposób przyrządzania standardowego w tego rodzaju kuchni sushipoznań. Sushipoznań w sushi barze nie było ani smaczne, ani nie wyglądało efektywnie. Stawiano bardziej na ilość, niż, na jakość.

A to właśnie, jakość przyciąga potencjalnych klientów. Restauratorka spróbowawszy potrawy, jakie serwuje ten lokal postanowiła im pomóc. Nie tylko zmieniła wystrój sali, ale też pokazała jak ma wyglądać prawdziwa kuchnia japońska, a co najważniejsze jak ma wyglądać prawdziwe sushipoznań.

Po trzech dniach rewolucji lokal zmienił się nie do poznania, zmieniło się także podejście kucharzy do kuchni. I klientów zaczęło przybywać. .


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   13   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google