Nie pokochałem gór

Nie pokochałem gór

Raz byłem w górach i więcej tam nie pojadę. Pamiętam jak znajomi mnie namawiali na wyjazd w polskie góry. Mówili, że są tam świetne miejsca na noclegi.

Podobne wpisy

logo wpisu Romantyczny wieczór

Ologierd

Romantyczny wieczór

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile? Zastanawiasz się gdzie zorganizować oryginalny, bądź romantyczny wieczór z ukochaną? To tylko Hotel żywiec. Nie ma drugiego takiego miejsca jak Hotel żywiec, który pełniłby wszystkie twoje, nawet te najbardziej szalone pomysły. Ten niesamowity beskidzki hotel żywiec roztacza aurę...

Karpacz miał być celem mojej wizyty. Podobno to najlepsze miejsce dla człowieka takiego jak ja, czyli nie mającego zbyt dużego doświadczenia w chodzeniu po górach. Poza tym nie jest tam trudno o noclegi karpacz jednak mnie jakoś nie przekonywał, zwłaszcza że przeczytałem w internecie kilka opinii jeśli chodzi o te "niby wyśmienite" noclegi.

Karpacz odpadał, więc postanowiłem wybrać inne miejsce. Głównym kryterium miały być noclegi. Szklarska poręba wydawała się sensownym miejscem, zwłaszcza że jest to podobno miejsce odludne, więc nie obawiałem się o noclegi szklarska poręba nie miała jednak do zaoferowania zbyt wielu atrakcji turystycznych, co trochę mi nie pasowało.

Jedynym kryterium nie mogły być przecież tylko noclegi. Szklarska poręba również więc nie została moim miejscem docelowym. Jedyne co mi przychodziło do głowy, w kwestii wyjazdu to Świeradów.

Tam, według opinii internautów, najłatwiej o dobre i niedrogie noclegi. Świeradów zdrój spodobał mi się, po tym co o nim wyczytałem. Podobno pełno tam atrakcji i zabytków.

Dodatkowo przyciągały noclegi. Świeradów zdrój mnie przekonał. Pojechałem tam i zawiodłem się tak, że już nigdy nie pojadę w góry.

To już nawet nie chodzi o noclegi. Świeradów zdrój to najbardziej obskurne miejsce, w jakim dane mi było kiedykolwiek się znaleźć.

Pozostałe zdjęcia


Tagi: www.windowssite.pl, ,
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   23   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google