Gry MMORPG mogą przenieść na w wirtualny świat fantasy

Gry MMORPG mogą przenieść na w wirtualny świat fantasy

Internet dostarcza wielu różnych rozrywek. Jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie są gry MMORPG. Gry RPG wywodzą się z pewnego typu gier planszowych.

Podobne wpisy

logo wpisu

Technologia komputerowa pozwoliła na przeniesienie ich idei do wirtualnego świata, jednocześnie - dzięki łączom internetowym - pozwalają na udział w grze bardzo wielu graczom jednocześnie. Tak powstały gry mmorpg. Każda z gier opowiada inną historię i umieszczona jest w innym wirtualnym świecie.

Zdecydowanie dominują gry w których o tematyce fantasy. Możemy więc wcielić się w bohatera przemierzającego świat pełen elfów, krasnoludów innych stworów. Dość często możemy spotkać się również z grami science fiction - w tego typu produkcjach dominuje tematyka post apokaliptyczna.

Zależnie od upodobań możemy więc wybrać różne gry MMORPG. Jeśli nasz komputer nie jest w stanie sprostać wymaganiom zaawansowanych technicznie gier, możemy pograć w tzw. gry przeglądarkowe.

Jedną z nich jest Zoo Mumba i city rama. Jest to prosta graficznie gra, w której wcielamy się w kierownika zoo. Tylko od naszych decyzji zależy, czy nasze zoo będzie się ciągle rozwijać.

Zoo Mumba dzięki ładnej, pogodnej grafice i prostej obsłudze może być przeznaczona zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki darmowej rejestracji każdy może zagrać w tę ciekawą grę. Zoo Mumba gwarantuje wiele godzin przyjemnej gry w internecie.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   4   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google