Wydawnictwo hobbystyczne

Wydawnictwo hobbystyczne

Polskie wydawnictwo hobbystyczne ma zaszczyt zaprezentować nową serię wydawniczą o nazwie "fotografia ślubna". Miesięcznik w formie albumu będzie dostępny w każdym dobrym sklepie z materiałami prasowymi. Pierwszy, pilotowy numer miesięcznika o nazwie "fotografia ślubna, legnica" ukazał się w nakładzie 150 tysięcy sztuk.

Podobne wpisy

logo wpisu Zrób test na ojcostwo

Puchatek

Zrób test na ojcostwo

Na pewno każdy mężczyzna chciałby posiadać stuprocentową pewność, że wychowuje swoje biologiczne dziecko. Współcześnie vaterschaftstest wykonywany jest coraz częściej, bowiem wysoko zaawansowana technologia i możliwości, jakie daje nam w dzisiejszych czasach nauka, niemalże całkowicie wykluczają zajście jakiejkolwiek pomyłki. Na pewno...

Koszt jednego egzemplarza to 14,99. W numerze "fotografia ślubna, legnica" znajdą państwo najlepsze zdjęcia z Legnickich ślubów, sesje fotograficzne, oraz informacje o niedawno zawartych, lub planowanych niedługo ślubach. Część druga - "fotografia ślubna wałbrzych" podobnie jak "fotografia ślubna, legnica" ukaże się 10 dnia miesiąca.

"fotografia ślubna, wałbrzych" to 68 stron najwyższej jakości zdjęć, wydrukowanych na papierze kredowym. Fotoreportaże przeplatają się z poradami fotografów. "fotografia ślubna, wałbrzych" to najlepszy przewodnik po zakładach fotograficznych w mieście, oraz świetna pamiątka dla każdego wielbiciela fotografii.

W najbliższym czasie ukaże się jeszcze "fotografia ślubna, koszalin" oraz "fotografia ślubna jelenia góra". Prace nad numerem "fotografia ślubna, jelenia góra" są już zaawansowane na tyle, że niemal pewnym jest, że to będzie kolejny numer po wałbrzychu. "fotografia ślubna, jelenia góra" podobnie jak dwie pierwsze części ma zachwycać wysokim poziomem zdjęć oraz niepowtarzalnym klimatem.

Twarda oprawa oraz papier kredowy dodatkowo potęgować będą estetyczne wrażenia, które są charakterystyczne dla Polskiego wydawnictwa hobbystycznego. Planowane są prace nad stałym rozwojem serii.Na podstawie serwisu: www.mariuszmroz.com

Pozostałe zdjęcia


Tagi: fotografia ślubna legnica, fotografia ślubna wałbrzych, fotografia ślubna jelenia góra
Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   20   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google