Księgowa w rodzinnej firmie

Księgowa w rodzinnej firmie

Przez pięć lat uczyłam się na Uniwersytecie Ekonomicznym na specjalności: Księgowość poznań. Przez te parę lat, polubiłam księgowość kraków, tym bardziej, że moja mama wiązała z tymi studiami. Ponieważ sama prowadzi duże biuro rachunkowe i sporządza księgowość bardzo dużej ilości ważnych firm w mieście.

Podobne wpisy

logo wpisu Wymarzona fotografia ślubna

Viva

Wymarzona fotografia ślubna

Czym, że jest najpiękniejszy dzień w życiu, jakim jest nas ślub. Jest to niesamowity bezmiar szczęścia przemieszany z marzeniami, którymi byłyśmy karmione od najmłodszych lat. Bo jako małe dziewczynki, czytano nam bajki o księżniczkach, o ślubach z bajki, własnych zamkach...

Ja już kończę studia, a mojej mamie zwolniła się bardzo dobra księgowa. I też tak sobie myślała, że mnie poduczy i może ja bym poprowadziła jej księgowość kraków. Cieszę się, że jak skończę studia, będę miał od razu pracę, bo jak rozmawiam ze znajomy, który wcześniej skończyli studia typu księgowość kraków i nie mogą znaleźć pracy.

To nie mam, co narzekać. Księgowość poznań w naszym mieście jest bardzo powszechne, można by powiedzieć, że co ulica to biuro gdzie reklamowana jest księgowość poznań. U nas jest duże bezrobocie, a młodzi ludzie wykształcą się i mają problem ze znalezieniem pracy.

Zanim zacznę pracę u mamy, jako księgowa muszę przejść kilka szkoleń, aby mieć certyfikaty. Uprawniające mnie do tego, aby zostać pełnoprawną księgową. Co prawdo, jako księgowa będę mieć bardzo dużo pracy i odpowiedzialności zanim się w to wszystko wdrożę.

Nie przeraża mnie jednak to, bo w trakcie studiów polubiłam matematykę i kalkulacje. A w dodatku jest taki plis, że będę pracować z mamą.


Tagi: www.windowssite.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   11   Głosuj na nie

Statystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Dodaj do śledzika wykop twitter Facebook Gadu - Gadu Google